Końcówka oczkowa łącznika górnego, 1-3/4" P 32 mm TL1901343RKR
Dodaj do ulubionych
Kategorie
    ilość szt.
    towar niedostępny
    Koszt i rodzaj dostawy:
    Dostępność: duża ilość
    Wysyłka w: 4 dni
    Końcówka oczkowa łącznika górnego, 1-3/4" P 32 mm TL1901343RKR - Opis produktu
    Numer części
    TL1901343RKR
    EAN8716106076086
    Jednostka
    Sztuka
    Typ
    Kula
    Kategoria
    3
    Średnica otworu
    32,2 mm
    Średnica gwintu
    1-3/4 cal
    Długość gwintu
    190 mm
    Kierunek gwintu
    Prawy
    Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
    Kraj wysyłki:
    Opinie o Końcówka oczkowa łącznika górnego, 1-3/4" P 32 mm TL1901343RKR (0)