Końcówka oczkowa łącznika górnego, M36x3.0 lewa kat. 3 TL175363LKR
Dodaj do ulubionych
Kategorie
    ilość szt.
    towar niedostępny
    Koszt i rodzaj dostawy:
    Dostępność: duża ilość
    Wysyłka w: 4 dni
    Końcówka oczkowa łącznika górnego, M36x3.0 lewa kat. 3 TL175363LKR - Opis produktu
    Numer części
    TL175363LKR
    EAN8716106068760
    Jednostka
    Sztuka
    Właściwości
    Ocynkowane
    Typ
    Kula
    Kategoria
    3
    DŚrednica otworu
    32 mm
    Typ gwintu
    Metryczny
    MŚrednica gwintu
    M36
    Skok gwintu
    3.00 mm
    LfDługość gwintu
    175 mm
    Kierunek gwintu
    Lewy
    HSzerokość głowicy (długość otworu)
    51 mm