Końcówka przegubowa łącznika górnego, M36x3.0 lewa 25.4 mm TL3630254LKR
Dodaj do ulubionych
Kategorie
    ilość szt.
    towar niedostępny
    Koszt i rodzaj dostawy:
    Dostępność: duża ilość
    Wysyłka w: 4 dni
    Końcówka przegubowa łącznika górnego, M36x3.0 lewa 25.4 mm TL3630254LKR - Opis produktu
    Numer części
    TL3630254LKR
    EAN8716106069064
    Jednostka
    Sztuka
    Właściwości
    • Ocynkowany
    Typ
    Przegub
    Średnica otworu
    25,4 mm
    Typ gwintu
    Metryczny
    Średnica gwintu
    M36
    Skok gwintu
    3.00 mm
    Długość gwintu
    190 mm
    Kierunek gwintu
    Lewy
    Szerokość głowicy (długość otworu)
    50 mm
    Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
    Kraj wysyłki:
    Opinie o Końcówka przegubowa łącznika górnego, M36x3.0 lewa 25.4 mm TL3630254LKR (0)